Alarm Sistemleri

Evinizi ve iş yerinizi hırsızlığa karşı korumanın en etkili yollarından biri alarm sistemi taktırmanızdır. Böyle bir sistemde malzeme kalitesinin yüksek olması, kullanım öncesi ve kullanım sonrası teknik destek hayati bir önem taşır. Bunun yanı sıra sistemin kullanışlı, güvenilir ve profesyonelce tasarımı ve montaj işçiliğinin uzman ve deneyimli teknisyenlerce yapılması büyük önem teşkil eder.

Ev, ofis, fabrika vb. mekânlarda meydana gelebilecek soygun, yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi birçok istenmeyen durumu, olay yeni başladığında elektronik algılayıcılarla algılayarak, mekan sahibini yada ilgili kişileri haberdar eden, aynı zamanda caydırıcı etki yaratan elektronik donanım genel anlamda alarm sistemi olarak tanımlanmaktadır.Bu gibi istenmeyen bir çok olaydan başlangıç anından itibaren haberdar olabilmek can ve mal güvenliği açısından son derece önemlidir.

Şirket olarak bu konuda tecrübe sahibi ve kaliteli teknisyenlerimizle hizmet veriyoruz amacımız evinizde işyerinizde güvenlik açığı kalmıyacak şekilde sistemlerimizi tasarlayıp montaj işlemini gerçekleştiriyoruz.

PARADOX ALARM GÜVENLİK SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ VE HİZMETLERİMİZ
Giriş Çıkış Kontrolü – Yangın – Gaz Kaçağı – Su Baskını – Kablolu ve Kablosuz – Uzaktan Kontrol EtmeReferanslarımız
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@tguardys.com.tr mail adresimizden yada 0 (216) 427 1 428 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Tıkla Ara Whatsapp Destek